AKTUALNA PROSTA DELOVNA MESTA

Bureau Veritas v Sloveniji si znotraj svoje organizacije prizadeva za kulturo odprtega dialoga, strokovnih diskusij, kjer naši strokovnjaki spoštujejo različnost in jo vključujejo v svoje delovanje za rast z inovativnimi rešitvami.

V naš tim vabimo strokovnjake, ki so pripravljeni delati pošteno, z vso strokovno in osebnostno integriteto, nepristranskostjo in etiko ter visoko družbeno in okoljsko odgovornostjo, in ki bi z nami delili našo odločnost, da strankam vedno lahko ponudimo vrhunsko strokovno podporo in usmeritve, s katerimi le-te lahko povečujejo svojo dodano vrednost in konkurenčno prednost na tržiščih, na katerih delujejo.

V naš tim si želimo strokovnjake, ki jih tehniško-tehnološki napredek in spremembe na trgu motivirajo in spodbujajo za več, ki v sebi nosijo navdušenje nad tem, kar počnejo, pozitivno energijo in vztrajnost.

Želimo si strokovnjake, ki delajo za svoj in timski strokovni razvoj in si tudi preko interakcije z ljudmi na trgu želijo rasti tudi kot ljudje.

Želimo si ljudi, ki si želijo prispevati k varnejšemu in boljšemu svetu, ljudi, ki sebi in drugim želijo uspeh in zato hočejo delovati timsko, znajo pa delati tudi individualno.

Če vas kultura organizacije, kot jo spodbuja Bureau Veritas v Sloveniji prepriča, ste toplo vabljeni, da se nam oglasite.

V kolikor vas delovno mesto zanima izpolnite obrazec.

  • VODILNI ATEX INŽENIR

    Bi želeli kot "ATEX inženir" skupaj z nami soustvarjati razvoj in rast na področju protieksplozijske zaščite?

    Glavne delovne naloge in odgovornosti bodo:

    Zagotavljanje učinkovitega in neodvisnega izvajanja pregledov materialov, opreme, inštalacij in procesov, tako enostavnih kot zahtevnih.

    Ugotavljanje skladnosti le-teh s tehnično regulativo (zakonodaja, pravilniki, standardi in tehnične specifikacije) predvsem s področij:

    • ugotavljanja in potrjevanja skladnosti elaboratov eksplozijske ogroženosti,
    • ugotavljanja in potrjevanja skladnosti vgraditve opreme v protieksplozijski zaščiti,
    • ugotavljanja in potrjevanja skladnosti vzdrževanja opreme v protieksplozijski zaščiti,
    • ugotavljanja in potrjevanja usposobljenosti podjetij za vgraditev, vzdrževanje in popravila Ex opreme,
    • ostalih storitev s področja protieksplozijske zaščite (nadzori, usposabljanja).

    CE označevanje, izdelava analiz in ocen tveganja.

    Prepoznavanje tržnih priložnosti na svojem področju.

    Izobrazba: univerzitetna izobrazba ustrezne tehnične smeri (elektrotehnika, strojništvo, fizika, kemija)

    Znanja in kompetence, ki jih potrebuje novi sodelavec ali sodelavka:

    • najmanj 5 let delovnih izkušenj s področja protieksplozijske zaščite,
    • ustrezna fizična pripravljenost za terensko delo,
    • tehnična usmerjenost,
    • zaželjene izkušnje na področju pregledov EX opreme,
    • računalniška pismenost,
    • angleški jezik,
    • socialne / komunikacijske / vodstvene veščine,
    • vozniški izpit B-kat.

    V ekipi se bo najbolje znašla oseba, ki:

    • razmišlja poslovno,
    • se samoiniciativno loti nalog in predlaga izboljšave,
    • je pri delu samostojna,
    • spretno komunicira z naročniki in sodelavci,
    • stremi k strokovno opravljenemu delu.

    Ponujamo:

    • dolgoročno sodelovanje v stabilnem in uspešnem podjetju,
    • veliko svobode pri osebni organizaciji dela,
    • sproščene in dobre medsebojne odnose,
    • samostojno delo s prijetnimi sodelavci,
    • možnost strokovnega in kariernega razvoja,
    • urejen delovni čas.

    Delovno mesto je v Ljubljani, delo pretežno poteka pri strankah, začetek dela po dogovoru.

    Če želite postati naš sodelavec ali sodelavka, nam čim prej pošljite ponudbo z življenjepisom izključno PREKO SPLETNEGA OBRAZCA.

  • VODILNI INŽENIR ZA PODROČJE PROTIPOŽARNE ZAŠČITE - TEHNIČNI PREGLEDNIK APZ

    Bi želeli kot "Vodilni inženir za področje protipožarne zaščite" skupaj z nami izboljševati področje protipožarne zaščite in zmanjševati tveganja?

    Glavne delovne naloge in odgovornosti:

    • vodenje produktne skupine na področju protipožarnega varstva,
    • izvajanje pregledov sistemov aktivne požarne zaščite,
    • organiziranje pregledov hidrantnih omrežij, gasilnikov in evakuacijskih vaj.

    V nadaljevanju boste nove izzive lahko prevzeli na področjih:

    • izdelave in revizij požarnih načrtov,
    • izdelave zasnov požarne varnosti (ŠPV, ZPV, elaborati) in/ali
    • svetovanja na področju varstva pred požarom,
    • razvoj poslovanja pri obstoječih strankah in širitev poslovanja.

    Pogoji za sodelovanje:

    • univ. dipl. inž. strojništva (po starem sistemu) oz. 2. bolonjska stopnja (mag. inž. strojništva)
    • 5 let delovnih izkušenj kot aktivni tehnični preglednik sistemov APZ ali kot projektant sistemov požarne zaščite

    Zaželeno je, da imate opravljena naslednja strokovna izpita:

    • strokovni izpit  strojne stroke po predpisih o graditvi objektov (IZS)
    • strokovni izpit iz požarnega varstva.

    Nastop dela je mogoč takoj, delovno mesto je v Ljubljani. Prijave sprejemamo PREKO SPLETNEGA OBRAZCA.

  • VODJA IZOBRAŽEVALNIH PROJEKTOV

    Poslanstvo delovnega mesta je pridobiti nove stranke ter tržišču ponuditi nove, dodatne produkte oz. storitve poleg obstoječih, torej razširiti obseg poslovanja oz. povečati njegovo raznolikost.

    Pričakujemo, da vas odlikujejo:

    • orientiranost k strankam in rezultatom,
    • izvedbena odličnost, iniciativnost in prilagodljivost,
    • osebna integriteta,
    • pripravljenost za stalno učenje,
    • zmožnost sodelovanja in timskega dela.

    Prav tako pričakujemo:

    • vsaj 1. bolonjsko stopnjo (zaželena je 2. stopnja) in 3 leta relevantnih delovnih izkušanj z navedenega področja dela;
    • dokazljive dosežke v B2B prodaji in vodenju izobraževalnih projektov;
    • spodobnost učinkovitega organiziranja dela,
    • odlične veščine ustnega in pisnega komunciranja in uporabe Microsoft Office orodij;
    • samoiniciativnost; proaktivnost; strast do dela; inovativnost in zmožnost oblikovanja učinkovitih rešitev;
    • zmožnost sporazumevanja v angleškem jeziku;
    • vozniški izpit B kategorije;
    • osnovno razumevanje TIC dejavnosti (Testing - Inspection - Certification) – (zaželeno, ni pogoj).

    Vaše odgovornosti bodo:

    • generiranje B2B prodaje s področja izobraževanj z večanjem portfelja strank in portfelja storitev;
    • razvoj novih produktov;
    • izvajanje in sodelovanje pri marketinških akcijah za ustvarjanje konkurenčnih tržnih priložnosti;
    • operativno vodenje izvedbenih projektnih ekip in odgovornost za P&L projektov;
    • poročanje.

    Ponujamo:

    • pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom, delovno mesto je v Ljubljani,
    • možnost takojšnjega nastopa dela,
    • raznoliko in dinamično delo,
    • možnost za strokovni razvoj ter kariero v mednarodnem okolju.

    Če želite postati naš sodelavec ali sodelavka, nam čim prej pošljite ponudbo z življenjepisom PREKO SPLETNEGA OBRAZCA.